Červenec 2007


Kdo hraje v Moderní Popelce???

27. července 2007 v 19:45 Moderní Popelka-A Cinderella Story
Hilary Duff
Chad Michael Murray
Jennifer Coolidge
Dan Byrd
Regina King
Julie Gonzalo
Madeline Zima


Informace o filmu

27. července 2007 v 19:23 Moderní Popelka-A Cinderella Story
Nahraďte ztracený střevíček mobilním telefonem a předměstí LA se může stát královstvím za devatero horami.

Seznamte se se studentkou Sam (Hilary Duff), která myje podlahy v restauraci, snaží se vyjít se svou hroznou macechou a nevlastními sestrami, a zároveň sní o tom, že odejde na univerzitu Princeton (na dokonalé místo, kdy by se stala princeznou a našla svého prince). Ale možná už svého krásného prince má. Neznámého přítele z chatu (Chad Michael Murray), se kterým se má konečně setkat na haloweenském plese.

Sam zpanikaří, když zjistí, že jejím tajemným ctitelem je nejoblíbenější kluk na škole. Může se někdo takový zamilovat do holky, která není právě "in"? Je možné, aby se pohádky staly skutečností? Určitě ano, ovšem jen pokud si Sam bude stát za svým, změní se její sen v realitu.


Herci z filmu

27. července 2007 v 19:15 Italské prázdniny-Lizzie McGuire Movie
Hilary Duff
Adam Lamberg
Yani Gellman
Ashlie Brillault


Info o filmu

27. července 2007 v 19:03 | Lulinka |  Italské prázdniny-Lizzie McGuire Movie
Walt Disney Pictures uvádí ITALSKÉ PRÁZDNINY, rozvernou komedii v hlavní roli s Hilary Duff, nejoblíbenější teenagerovskou hvězdou Hollywoodu (Agent Cody Banks). Veselá dobrodružství začínají, když se půvabná Lizzie (Duff) a její přátelé chystají na školní výlet do Itálie. Tam se Lizzie obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do italské pop-hvězdy Paola a on si ji splete se svou bývalou přítelkyní. Z mladičké a nezkušené Lizzie se stává mezinárodní hvězda pop music, která stojí před zásadním rozhodnutím: má vyměnit nový báječný život v záři reflektorů za staré dobré časy a osvědčené přátele?

Hlavní herci

27. července 2007 v 18:59 Holky v balíku-Material Girls
Hilary Duff
Haylie Duff
Anjelica Huston
Lukas Haas
Marcus Coloma


O čem je film???

27. července 2007 v 18:36 | Lulinka |  Holky v balíku-Material Girls
Tanzie (Hilary Duff) a Ava (Haylie Duff) Marchatt jsou mladé,krásné a bohaté dědičky kosmetické firmy Marchatta.Jejich život připomíná pohádku,ovšem až do té chvíle co zemře jejich otec.Multimilónová firma Marchatta je před krachem - a tak se Tanzie a Ava musejí postavit na vlastní nohy a začít žít jako obyčejné smrtelnice. Jedinná možnost jak zachránit firmu je,že ji prodají mstivé konkurenci.To se,ale sestrám nezamlouvá a tak se nevzdávají - vyrážejí pátrat po minulosti jejich podniku.A jak by mohl tento příběh skončit jinak než happyendem?